დაგეგმილი ღონისძიებები

    30 აპრ/ კვირა 14:00

    დონ კიხოტი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    30 აპრ/ კვირა 19:30

    ბიგ-ბენდი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    30 აპრ/ კვირა 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    01 მაის/ ორშაბათი 20:30

    მსოფლიო ვარსკვლავები სიყვარულისთვის

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    02 მაის/ სამშაბათი 19:00

    ქართული ტრადიციული მუსიკის კონცერტი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    02 მაის/ სამშაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    03 მაის/ ოთხშაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    04 მაის/ ხუთშაბათი 19:00

    კარმენი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    25 - დან
    ბილეთები

    04 მაის/ ხუთშაბათი 19:00

    ვანდა და ლეო შიუკაშვილების კლასის კონცერტი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    04 მაის/ ხუთშაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    05 მაის/ პარასკევი 20:00

    ირაკლი ფირცხალავა

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    30
    ბილეთები

    05 მაის/ პარასკევი 20:00

    წმინდა გიორგი

    პანტომიმის თეატრი

    12
    ბილეთები

    05 მაის/ პარასკევი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    05 მაის/ პარასკევი 20:00

    ლექს-სენი

    Vip Time

    20
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 11:00

    თბილისის ვისკის ფესტივალი 2017

    Tbilisi Expo Georgia

    30
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 15:00

    Tuborg Open

    ანდერვილი

    20
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 19:00

    სიმფონიური და საგუნდო მუსიკის კონცერტი ჯ. როსინი - STABAT MATER

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 20:00

    წმინდა გიორგი

    პანტომიმის თეატრი

    12
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 20:00

    დავით შანის სოლო კონცერტი

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    10 - დან
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    20
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 21:00

    რეგის ღამე G-ras თან ერთად

    ფაბრიკა

    15
    ბილეთები

    06 მაის/ შაბათი 22:00

    Shotka Fest - Time -Tom NOVY

    Sensation Club Tbilisi

    25
    ბილეთები

    07 მაის/ კვირა 19:00

    ელისაბედ ლეონსკაია (ფორტეპიანო)

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    07 მაის/ კვირა 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    30
    ბილეთები

    07 მაის/ კვირა 22:00

    Shotka Fest - Time - Funkerman

    Sensation Club Tbilisi

    25
    ბილეთები

    09 მაის/ სამშაბათი 19:00

    Make Dance Not War

    გარდენ ჰოლი

    10
    ბილეთები

    09 მაის/ სამშაბათი 20:00

    ნიაზ დიასამიძე და 33ა

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    ბილეთები

    09 მაის/ სამშაბათი 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    10 მაის/ ოთხშაბათი 19:00

    დავით და ნოდარ ანდღულაძეების კლასის კონცერტი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    11 მაის/ ხუთშაბათი 15:00

    ქართული მუსიკის 100 წელი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    11 მაის/ ხუთშაბათი 19:00

    ქართული მუსიკის 100 წელი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    11 მაის/ ხუთშაბათი 20:00

    ილიკო სუხიშვილის 110 წლის იუბილესადმი მიძღვნილი კონცერტი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    15 - დან
    ბილეთები

    11 მაის/ ხუთშაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    11 მაის/ ხუთშაბათი 23:00

    4GB

    კოსმოსურ ნაგებობათა ცენტრი, საგურამო

    50 - დან
    ბილეთები

    12 მაის/ პარასკევი 20:00

    ილიკო სუხიშვილის 110 წლის იუბილესადმი მიძღვნილი კონცერტი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    15 - დან
    ბილეთები

    12 მაის/ პარასკევი 20:00

    კრიმანჭული

    პანტომიმის თეატრი

    8
    ბილეთები

    12 მაის/ პარასკევი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    13 მაის/ შაბათი 19:00

    Emily Wells / Mellow / Shraves

    Elektrowerk

    45
    ბილეთები

    13 მაის/ შაბათი 19:00

    გორდა

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    13 მაის/ შაბათი 20:00

    ილიკო სუხიშვილის 110 წლის იუბილესადმი მიძღვნილი კონცერტი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    15 - დან
    ბილეთები

    13 მაის/ შაბათი 20:00

    სონეტები

    პანტომიმის თეატრი

    11
    ბილეთები

    13 მაის/ შაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    13 მაის/ შაბათი 20:00

    ბაბისთვის

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    15
    ბილეთები

    14 მაის/ კვირა 14:00

    გორდა

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    14 მაის/ კვირა 19:30

    ჯგუფი „სახე“-ს 20 წლის იუბილე

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    20 - დან
    ბილეთები

    14 მაის/ კვირა 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    15 მაის/ ორშაბათი 22:00

    Tete Noise ▌სიმებიანი კვარტეტი

    ცირკი

    10 - დან
    ბილეთები

    16 მაის/ სამშაბათი 22:00

    ალვა ნოტო

    გ. ლორთქიფანიძის სახელობის რუსთავის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    17 მაის/ ოთხშაბათი 22:00

    გრიშა ლიხტენბერგერი

    აკაკი ხორავას სახელობის მსახიობთა სახლი

    10 - დან
    ბილეთები

    18 მაის/ ხუთშაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    19 მაის/ პარასკევი 20:00

    კიდევაც დაიზრდებიან

    პანტომიმის თეატრი

    9
    ბილეთები

    19 მაის/ პარასკევი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    19 მაის/ პარასკევი 22:00

    უილიამ ბასინსკი

    გარდენ ჰოლი

    30 - დან
    ბილეთები

    20 მაის/ შაბათი 11:00

    თბილისი - შეკვეთილი - თბილისი

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    50
    ბილეთები

    20 მაის/ შაბათი 19:00

    Aerosmith

    შავი ზღვის არენა

    20 მაის/ შაბათი 20:00

    კიდევაც დაიზრდებიან

    პანტომიმის თეატრი

    9
    ბილეთები

    20 მაის/ შაბათი 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    20 მაის/ შაბათი 22:00

    რეზო ღლონტი ▌ლევან ცხადაძე ▌მალიკა მამინოვა

    რუსთაველის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    21 მაის/ კვირა 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    21 მაის/ კვირა 22:00

    მასაიოში ფუჯიტა ▌იან იელინეკი

    აკაკი ხორავას სახელობის მსახიობთა სახლი

    30 - დან
    ბილეთები

    22 მაის/ ორშაბათი 10:00

    საერთაშორისო ბიზნეს ფორუმი

    სასტუმრო "ეიფორია" ბათუმი

    595 - დან
    ბილეთები

    22 მაის/ ორშაბათი 22:00

    კრისტოფერ ტინორი

    სამეფო უბნის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    24 მაის/ ოთხშაბათი 22:00

    რიო მურაკამი

    სარაჯიშვილის ქარხანა

    20
    ბილეთები

    25 მაის/ ხუთშაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    26 მაის/ პარასკევი 09:00

    Shanti Party

    ფაბრიკა

    60
    ბილეთები

    26 მაის/ პარასკევი 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    26 მაის/ პარასკევი 22:00

    ნატალია ბერიძე ▌მონდრიანის ანსამბლი

    ახმეტელის თეატრი

    20
    ბილეთები

    27 მაის/ შაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    28 მაის/ კვირა 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    28 მაის/ კვირა 22:00

    ნიკა მაჩაიძე - Nikakoi

    მოსწავლე ახალგაზრდობის სასახლე

    20
    ბილეთები

    29 მაის/ ორშაბათი 22:00

    ლორენს ინგლიში

    გარდენ ჰოლი

    30 - დან
    ბილეთები

    30 მაის/ სამშაბათი 22:00

    Shobaleader One

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    25
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე I

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    20
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე I

    აია არენა, ქუთაისი

    5 - დან
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 22:00

    ფრანკ ვიგრუ ▌ანტუან შმიტი

    რუსთაველის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 ივნ/ ხუთშაბათი 20:00

    დავით ალადაშვილი & ფონდი "იავნანა"

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 ივნ/ ხუთშაბათი 22:00

    იაკობ კირკეგაარდი

    ახმეტელის თეატრი

    20
    ბილეთები

    02 ივნ/ პარასკევი 22:00

    კვარტეტი რონდანე - „კანტო-ოსტინატო” - სიმეონ ტენ ჰოლტი

    კახიძის მუსიკალური ცენტრი

    10 - დან
    ბილეთები

    03 ივნ/ შაბათი 22:00

    ანსამბლი "მოდერნი" - სტივ რაიხი - მუსიკა 18 მუსიკოსისთვის

    კახიძის მუსიკალური ცენტრი

    10 - დან
    ბილეთები

    04 ივნ/ კვირა 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე II

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    20
    ბილეთები

    04 ივნ/ კვირა 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე II

    აია არენა, ქუთაისი

    5 - დან
    ბილეთები

    07 ივნ/ ოთხშაბათი 22:00

    Sacred Horror In Design

    სამეფო უბნის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    08 ივნ/ ხუთშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე III

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    20
    ბილეთები

    08 ივნ/ ხუთშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე III

    აია არენა, ქუთაისი

    5 - დან
    ბილეთები

    13 ივნ/ სამშაბათი 13:00

    პლეიოფები

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    15
    ბილეთები

    13 ივნ/ სამშაბათი 13:00

    პლეიოფები

    მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი

    5 - დან
    ბილეთები

    13 ივნ/ სამშაბათი 22:00

    Dawn Of Midi

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    16 ივნ/ პარასკევი 15:00

    Tbilisi Open Air 2017

    Lisi Wonderland

    45 - დან
    ბილეთები

    17 ივნ/ შაბათი 22:00

    ზინა პარკინსი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    18 ივნ/ კვირა 12:00

    ფინალები

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    15
    ბილეთები

    18 ივნ/ კვირა 13:00

    ფინალები

    მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი

    5 - დან
    ბილეთები

    21 ივნ/ ოთხშაბათი 22:00

    რობერტ ჰენკე - ლუმიერ III

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    25 ივნ/ კვირა 17:00

    Formula 1 აზერბაიჯანის გრან პრი

    Baku City Circuit

    325 - დან
    ბილეთები

    27 ივნ/ სამშაბათი 22:00

    სტივენ ო’მალი

    სამეფო უბნის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    28 ივნ/ ოთხშაბათი 22:00

    ქსილურის უათი

    მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    05 ივლ/ ოთხშაბათი 22:00

    ვოკალოიდური ოპერა "დასასრული" - კეიჩირო შიბუია ▌ჰაცუნე მიკუ

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    14 ივლ/ პარასკევი 14:00

    GEM Fest 2017

    ანაკლია

    60 - დან
    ბილეთები

    16 ივლ/ კვირა 09:00

    Steve Aoki

    ანაკლია

    17 ივლ/ ორშაბათი 22:00

    არტ გენი

    თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

    17 - დან
    ბილეთები

    21 ივლ/ პარასკევი 09:00

    Martin Garrix

    ანაკლია

    100
    ბილეთები

    29 ივლ/ შაბათი 20:00

    გელა გურალია

    ბათუმის სახელმწიფო მუსიკალური ცენტრი

    20 - დან
    ბილეთები

    03 აგვ/ ხუთშაბათი 09:00

    Solomun

    ანაკლია

    150
    ბილეთები

    04 აგვ/ პარასკევი 09:00

    Axwell and Ingrosso

    ანაკლია

    50
    ბილეთები

    05 აგვ/ შაბათი 09:00

    Worakls

    ანაკლია

    100
    ბილეთები

    12 აგვ/ შაბათი 09:00

    Boris Brejcha

    ანაკლია

    50
    ბილეთები

    13 აგვ/ კვირა 09:00

    Paul Kalkbrenner

    ანაკლია

    100
    ბილეთები