დაგეგმილი ღონისძიებები

    24 მაის/ ოთხშაბათი 22:00

    რიო მურაკამი

    სარაჯიშვილის ქარხანა

    25 მაის/ ხუთშაბათი 18:00

    ჰოლანდიის ჩასაბერ საკრავთა ანსამბლი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    25 მაის/ ხუთშაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    26 მაის/ პარასკევი 09:00

    Shanti Party

    ფაბრიკა

    60
    ბილეთები

    26 მაის/ პარასკევი 19:00

    Kenny "Blues Boss" Wayne

    Best Western Tbilisi Art Hotel

    50
    ბილეთები

    26 მაის/ პარასკევი 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    26 მაის/ პარასკევი 22:00

    ნატალია ბერიძე ▌მონდრიანის ანსამბლი

    ახმეტელის თეატრი

    20
    ბილეთები

    27 მაის/ შაბათი 14:00

    eZo ფესტივალი

    მთაწმინდის პარკი

    150
    ბილეთები

    27 მაის/ შაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    28 მაის/ კვირა 19:00

    თენგიზ ამირეჯიბის კლასის კონცერტი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    28 მაის/ კვირა 19:00

    სიყვარულის ნექტარი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    28 მაის/ კვირა 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    28 მაის/ კვირა 22:00

    ნიკა მაჩაიძე - Nikakoi

    სამეფო უბნის თეატრი

    15
    ბილეთები

    29 მაის/ ორშაბათი 22:00

    ლორენს ინგლიში

    გარდენ ჰოლი

    30 - დან
    ბილეთები

    30 მაის/ სამშაბათი 22:00

    Shobaleader One

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    25
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე I

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    20
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე I

    აია არენა, ქუთაისი

    5 - დან
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 19:00

    ვოკალური მუსიკის საღამო

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    31 მაის/ ოთხშაბათი 22:00

    ფრანკ ვიგრუ ▌ანტუან შმიტი

    რუსთაველის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 ივნ/ ხუთშაბათი 19:00

    საიუბილეო კონცერტი ბასტი ბუბუ და ვარსკვლავები

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 ივნ/ ხუთშაბათი 20:00

    დავით ალადაშვილი & ფონდი "იავნანა"

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 ივნ/ ხუთშაბათი 22:00

    იაკობ კირკეგაარდი

    ახმეტელის თეატრი

    20
    ბილეთები

    02 ივნ/ პარასკევი 22:00

    კვარტეტი რონდანე - „კანტო-ოსტინატო” - სიმეონ ტენ ჰოლტი

    კახიძის მუსიკალური ცენტრი

    10
    ბილეთები

    03 ივნ/ შაბათი 18:00

    საქართველოს ეროვნული ჩემპიონატი ბოდიბილდინგსა და ფიტნესში

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    10
    ბილეთები

    03 ივნ/ შაბათი 22:00

    ანსამბლი "მოდერნი" - სტივ რაიხი - მუსიკა 18 მუსიკოსისთვის

    კახიძის მუსიკალური ცენტრი

    10 - დან
    ბილეთები

    04 ივნ/ კვირა 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე II

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    20
    ბილეთები

    04 ივნ/ კვირა 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე II

    აია არენა, ქუთაისი

    5 - დან
    ბილეთები

    04 ივნ/ კვირა 20:00

    სამეფო ნაციონალური ბალეტი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    07 ივნ/ ოთხშაბათი 22:00

    Sacred Horror In Design

    სამეფო უბნის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    08 ივნ/ ხუთშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე III

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    20
    ბილეთები

    08 ივნ/ ხუთშაბათი 13:00

    ჯგუფური ეტაპი - დღე III

    აია არენა, ქუთაისი

    5 - დან
    ბილეთები

    10 ივნ/ შაბათი 19:00

    თ. ამირეჯიბის სახ. V საერთაშორისო ფესტივალი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    5 - დან
    ბილეთები

    10 ივნ/ შაბათი 21:00

    J. C. Smith

    ლაგოდეხი

    დეტალები

    13 ივნ/ სამშაბათი 13:00

    პლეიოფები

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    15
    ბილეთები

    13 ივნ/ სამშაბათი 13:00

    პლეიოფები

    მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი

    5 - დან
    ბილეთები

    13 ივნ/ სამშაბათი 22:00

    Dawn Of Midi

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    15 ივნ/ ხუთშაბათი 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    16 ივნ/ პარასკევი 15:00

    Tbilisi Open Air 2017

    Lisi Wonderland

    45 - დან
    ბილეთები

    16 ივნ/ პარასკევი 16:00

    სამატჩო დღე 1

    ოლიმპიური სასახლე

    5 - დან
    ბილეთები

    16 ივნ/ პარასკევი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    16 ივნ/ პარასკევი 21:00

    Koka & T. Blues Mob

    ლაგოდეხი

    დეტალები

    17 ივნ/ შაბათი 16:00

    სამატჩო დღე 2

    ოლიმპიური სასახლე

    5 - დან
    ბილეთები

    17 ივნ/ შაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    17 ივნ/ შაბათი 21:00

    Ben Poole

    ლაგოდეხი

    დეტალები

    17 ივნ/ შაბათი 22:00

    ზინა პარკინსი

    კონსერვატორიის დიდი დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    18 ივნ/ კვირა 12:00

    ფინალები

    ავჭალის სტადიონი, თბილისი

    15
    ბილეთები

    18 ივნ/ კვირა 13:00

    ფინალები

    მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი

    5 - დან
    ბილეთები

    18 ივნ/ კვირა 16:00

    სამატჩო დღე 3

    ოლიმპიური სასახლე

    5 - დან
    ბილეთები

    18 ივნ/ კვირა 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    21 ივნ/ ოთხშაბათი 19:00

    ლაურენსია

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    20 - დან
    ბილეთები

    21 ივნ/ ოთხშაბათი 22:00

    რობერტ ჰენკე - ლუმიერ III

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    22 ივნ/ ხუთშაბათი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    23 ივნ/ პარასკევი 19:00

    ლაურენსია

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    23 ივნ/ პარასკევი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    23 ივნ/ პარასკევი 21:00

    Koka & T. Blues Mob

    ლაგოდეხი

    დეტალები

    24 ივნ/ შაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    24 ივნ/ შაბათი 21:00

    Mingo And The Blues Intruders

    ლაგოდეხი

    დეტალები

    25 ივნ/ კვირა 14:00

    ლაურენსია

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    25 ივნ/ კვირა 17:00

    Formula 1 აზერბაიჯანის გრან პრი

    Baku City Circuit

    325 - დან
    ბილეთები

    25 ივნ/ კვირა 20:00

    სტალინგრადი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    27 ივნ/ სამშაბათი 22:00

    სტივენ ო’მალი

    სამეფო უბნის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    28 ივნ/ ოთხშაბათი 22:00

    ქსილურის უათი

    მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    29 ივნ/ ხუთშაბათი 20:00

    ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    30 ივნ/ პარასკევი 20:00

    Café Wha? House Band

    ოტიუმი

    100 - დან
    ბილეთები

    30 ივნ/ პარასკევი 20:00

    მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

    გაბრიაძის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 ივლ/ შაბათი 20:00

    Café Wha? House Band

    ოტიუმი

    100 - დან
    ბილეთები

    05 ივლ/ ოთხშაბათი 22:00

    ვოკალოიდური ოპერა "დასასრული" - კეიჩირო შიბუია ▌ჰაცუნე მიკუ

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    14 ივლ/ პარასკევი 14:00

    GEM Fest 2017

    ანაკლია

    60 - დან
    ბილეთები

    16 ივლ/ კვირა 09:00

    Steve Aoki

    ანაკლია

    17 ივლ/ ორშაბათი 22:00

    არტ გენი

    თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

    17 - დან
    ბილეთები

    21 ივლ/ პარასკევი 09:00

    Martin Garrix

    ანაკლია

    100
    ბილეთები

    27 ივლ/ ხუთშაბათი 23:00

    CORY HENRY & THE FUNK APOSTLES

    კლუბი Take Five

    28 ივლ/ პარასკევი 19:00

    Jamiroquai

    ბათუმის ჩოგბურთის კლუბი

    250 - დან
    ბილეთები

    28 ივლ/ პარასკევი 23:00

    MATTHEW HARTNETT & GLOBAL GUMBO ALL STARS

    კლუბი Take Five

    29 ივლ/ შაბათი 19:00

    De La Soul

    ბათუმის ჩოგბურთის კლუბი

    150 - დან
    ბილეთები

    29 ივლ/ შაბათი 20:00

    გელა გურალია

    ბათუმის სახელმწიფო მუსიკალური ცენტრი

    20 - დან
    ბილეთები

    29 ივლ/ შაბათი 23:00

    LOU BERRY

    კლუბი Take Five

    30 ივლ/ კვირა 19:00

    Joss Stone

    ბათუმის ჩოგბურთის კლუბი

    100 - დან
    ბილეთები

    30 ივლ/ კვირა 23:00

    MF Robots

    კლუბი Take Five

    03 აგვ/ ხუთშაბათი 09:00

    Solomun

    ანაკლია

    150
    ბილეთები

    04 აგვ/ პარასკევი 09:00

    Axwell and Ingrosso

    ანაკლია

    50
    ბილეთები

    05 აგვ/ შაბათი 09:00

    Worakls

    ანაკლია

    100
    ბილეთები

    12 აგვ/ შაბათი 09:00

    Boris Brejcha

    ანაკლია

    50
    ბილეთები

    13 აგვ/ კვირა 09:00

    Paul Kalkbrenner

    ანაკლია

    100
    ბილეთები

    26 აგვ/ შაბათი 20:00

    Goran Bregović

    შავი ზღვის არენა

    25 - დან
    ბილეთები