23 ივნისი - 23 ივნისი

Lisi Wonderland 23 ივნისი 2019 15:00 - 23 ივნისი 2019 00:00

40B - 75B

ერთ ჯერზე შესაძლებელია მაქსიმუმ 10 ბილეთის შეძენა

Tbilisi Open Air 2019

21-22-23 ივნისი. Lisi Wonderland, ახალი იპოდრომის მიმდებარე ტერიტორია.

3 დღე, 4 სცენა, 60-ზე მეტი არტისტი.

ინფორმაცია ბილეთების შესახებ:

- დღიური ბილეთი - 75 ₾
- 3-დღიანი აბონემენტი - 180 ₾
- ღამის ბილეთი - 40 ₾

ბილეთები იყიდება ონლაინ: www.tkt.ge/openair,ასევე Tbilisi Open Air-ის სალაროებში ფესტივალის შესასვლელთან და ფილარმონიის სალაროებში (ყოველდღე, კვირის გარდა -11:00-19:00)

ყველა ბილეთი და აბონემენტი დაცულია უნიკალური QR-კოდით. გთხოვთ, თქვენი ბილეთი და QR-კოდი კონფიდენციალურად შეინახოთ.

იმისთვის, რომ არ შეგექმნათ ფესტივალზე შესვლის პრობლემა, ნუ შეიძენთ ბილეთებს არაოფიციალური პირებისგან.

შეძენილი ბილეთების დაბრუნება ან გადაცვლა არ არის შესაძლებელი.

ფესტივალზე მოსახვედრად აუცილებელია, რომ თქვენი ბილეთი/აბონემენტი ტერიტორიის შესასვლელში გადაცვალოთ სამაჯურში. გაითვალისწინეთ, რომ სამაჯური უნდა ატაროთ მთელი ფესტივალის განმავლობაში.

ღამის ბილეთების მფლობელები ფესტივალზე შემოსვლას მხოლოდ შესაბამის დროს (00:30-დან
10:00-მდე) შეძლებენ.

გაითვალისწინეთ, რომ ღამის ბილეთით ფესტივალის ტერიტორიაზე ყოფნას დღისა და საღამოს
საათებში ვერ შეძლებთ.

10 წლის ასაკის ჩათვლით ბავშვებისთვის ფესტივალზე შემოსვლა უფასოა, მაგრამ მათ აუცილებლად უნდა ახლდეს ბილეთიანი სრულწლოვანი პირი.

LINE UP:

21 JUNE

MAIN STAGE

19:00 4 DIMENSIONAL MONSTER LOBSTERS || 19:40 ST. NUDES || 20:30
LOUDSPEAKERS || 21:30 MOKUMOKU || 23:00 FRANZ FERDINAND

EYESTAGE

00:30 ENFORCEMENT || 00:45 BOYD SCHIDT || 03:30 MORITZ VON OSWALD || 05:30 TOBIAS || 07:00 EDIT SELECT || 10:00 OTHR

GARDEN STAGE

00:30 G.M.S. || 02:00 PSYMMETRIX || 03:30 OOGWAY || 05:30 AARDVARKK || 07:30 1200 MICS BY RIKTAM || 09:00 ACIDWAVE || 12:00 3 OF LIFE || 13:30 ANCIENT OM

SINGER STAGE / DAY

DAY - 16:15 FOREST RAIN || 17:00 EXPLORER'S VIBE || 17:45 TORNIKE GAGOSHVILI

SINGER STAGE / NIGHT

NIGHT - 00:30 DINI VIRSALADZE QUINTET || 01:45 AUDITORIUM A FEAT. GUJA MARDINI || 03:00 KEMO SEXTET

22 JUNE

MAIN STAGE

19:00 NEMRA || 19:40 არა || 20:30 მწვანე ოთახი || 21:30 RHYE || 23:00 UNKLE

EYESTAGE

00:30 ANUSHKA CHKHEIDZE || 02:00 DAVID AUGUST || 03:15 MAAYAN NIDAM || 06:30 GIO SHENGELIA || 09:30 TOMMA B2B BACHO

GARDEN STAGE

23:00 OBRI & ZEN || 01:00 DIRTY SAFFI || 03:00 DJ NUKY || 04:30 KATANA || 06:30 ALTA || 08:00 PIXEL || 09:30 MARCUSS || 11:30 DM3

SINGER STAGE / DAY

DAY - 15:30 FREERIDE || 16:30 BLUES FACTOR || 17:30 JAZLEEUW

SINGER STAGE / NIGHT

NIGHT - 00:30 ZURA RAMISHVILI QUARTET || 01:45 ZUKA SIMOINSVILI QUINTET || 03:00 AMAZE || 04:00 NATIA DIX. & BAND

23 JUNE

MAIN STAGE

19:00 BEDFORD FALLS || 19:40 SALIO || 20:30 MICHELLE GUREVICH || 21:30 THE SUBWAYS || 23:00 MOGWAI

EYESTAGE

00:00 BEQA || 01:00 MOZZY || 02:45 CESTLEK || 04:30 ANDREY PUSHKAREV || 07:30 MATTHEW DEKAY || 10:30 VAKO T B2B LASHA MARUASHVILI

GARDEN STAGE

21:30 ELLARGE || 23:00 SPACE TERIYAKI || 00:00 ADDITIVV || 01:30 FREEDOM FIGHTERS || 04:30 NIGEL || 06:00 DIMITREE || 07:30 KASSRA || 09:00 INFEST

SINGER STAGE / DAY

DAY - 15:30 LEKSO RATIANI || 16:30 BACHO JICKIDZE & BAND || 17:30 WINDSHIELD (ACOUSTIC)

SINGER STAGE / NIGHT

NIGHT - 00:30 RESO KIKNADZE SEXTET || 01:45 STRING QUARTET FEAT. DANI || 03:00 BLUE MOOR || 04:00 METASTASIS


23 ივნისი - 23 ივნისი

Lisi Wonderland 23 ივნისი 2019 15:00 - 23 ივნისი 2019 00:00

40B - 75B

ერთ ჯერზე შესაძლებელია მაქსიმუმ 10 ბილეთის შეძენა

23 ივნისი - 75 B

-
1
+

23 ივნისი / Night 3 - 40 B

-
1
+
დააკლიკეთ რუკის სანახავად