მთავარი / შეთავაზებები
ART-გენი 2019 - აბონემენტი

შეთავაზება

8 ღონისძიება

70B

TKT Offer Icon

აირჩიეთ რაოდენობა

-
0
+

14:00-18:00 ხალხური რეწვის და თანამედროვე ხელოვნების გამოფენები
15:00-00:00 ღვინის და ლუდის სივრცეები
16:00-00:00 კვების ობიექტები
20:00-21:30 კონცერტი ფოლკლორი
22:00 დასკვნითი კონცერტი  

7
ივლისი

20:00-21:30 კონცერტი: აკუსტიკის დღე
22:00 დასკვნითი კონცერტი: დათო ევგენიძე  

8 ივლისი
20:00-21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: სამცხე-ჯავახეთი, შიდა ქართლი
22:00 დასკვნითი კონცერტი: ASEA SOOL  

9
ივლისი

20:00-21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: გურია, ქვემო ქართლი
22:00 დასკვნითი კონცერტი: REGGAEON  

10
ივლისი

20:00 -21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: კახეთი, თუშეთი, სვანეთი
20:00-21:30 დასკვნითი კონცერტი: ჩვენებურები და ლელა ნაყეური  

11
ივლისი

20:00-21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: იმერეთი
22:00 დასკვნითი კონცერტი: ფრანი  

12
ივლისი
20:00-21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: სამეგრელო, აფხაზეთი
22:00 დასკვნითი კონცერტი: ნინო ქათამაძე  

13
ივლისი

20:00-21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: რაჭა-ლეჩხუმი
22:00 დასკვნითი კონცერტი: 33  

14
ივლისი

20:00-21:30 კონცერტი, ფოლკლორი: აჭარა
22:00 დასკვნით კონცერტი: სუხიშვილები  

ონლაინ ბილეთებით ტერიტორიაზე შესვლა შესაძლებელია 18:30 საათიდან

17:30 საათამდე ტერიტორიაზე შესასვლელ ბელეთებს შეიძენთ ადგილზე, თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმის სალაროში 

17:30 საათამდე შეძენილი ბილეთის მფლობელები, ფესტივალის ტერიტორიის დატოვების შემთხვევაში, უკან არ შეიშვებიან


შეთავაზება

8 ღონისძიება

70B

TKT Offer Icon

აირჩიეთ რაოდენობა

-
0
+

07
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

დათო ევგენიძე / აკუსტიკის დღე

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

29B 13.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

08
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

ASEA SOOL / ფოლკლორი: სამცხე-ჯავახეთი, შიდა ქართლი

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

20B 4.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

09
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

REGGAEON / ფოლკლორი: გურია, ქვემო ქართლი

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

20B 4.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

10
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

ჩვენებურები და ლელა ნაყეური / ფოლკლორი: კახეთი, თუშეთი, სვანეთი

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

20B 4.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

11
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

ფრანი / ფოლკლორი: იმერეთი

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

20B 4.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

12
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

ნინო ქათამაძე / ფოლკლორი: სამეგრელო, აფხაზეთი

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

29B 13.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

13
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

33ა / ფოლკლორი: რაჭა-ლეჩხუმი

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

29B 13.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

14
ივლისი
20:00

ART-გენი 2019 - აბონემენტი

სუხიშვილები / ფოლკლორი: აჭარა

თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმი ღია ცის ქვეშ

ბილეთის ტიპი:

აბონემენტი

29B 13.25B

TKT Ticket Icon

0 ბილეთი

შეთავაზების ღირებულება:

70 B
TKT Offer Icon